Bizim İşimiz

Hızlı, Kaliteli, Profesyonel Hizmet

"Alo Anahtar" Gaziantep'te

Çilingir olarak firmasını kurduğumuz zamandan bu yana uzun yıllar geçti.
Güçlü tecrübemiz ile güncel teknolojiyi daima harmanlayarak size daima
çilingir çözümü ürettik. Ev, otomobil kapı kilit çilingir hizmetini başarı ile
sunmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Hizmet


Profesyonel Çilingirlik sağlam kilitleri kırmadan kapıları açma mesleğidir. "Alo Anahtar" Gaziantep'te bütün merkez ilçelerine ve mahallelerine en geç 15 Dakika içerisinde hizmet verir. Kilitlerinizi kırmadan kapılarınızı açarak sizi ekstra masraftan kurtarır.

Acil Durumlar


Evinizin veya aracınızın anahtarını kaybettiğinizde, kapıda kaldığınızda, üzerinde kilit bulunan herhangi bir sistemi açamadığınızda bizi arayın size yardımcı olalım.24/7 Çilingir Servisi Sağlayan Tek Firmayız

24 saat her günde erişebileceğiniz telefonlarımız web sitemizde yer almaktadır. Kapı açma, kasa açma, bahçe kapısı açma, araba kapısı açma, çelik kapı açma ve diğer tüm kilitli yerlerin çilingirden yardım alarak açma işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Gaziantep "Alo Anahtar"cı

Çilingir, tarihsel geçmişte, ince demircilik hizmetinde ustalaşan kişi ve firmaların yaptığı hizmete çilingir denir. Günümüzde ise, ev, iş yeri, otomobil kapı ve kilit ustalarına çilingir denmektedir. Çilingir Ustalık gerektiren bir meslektir. Ev, iş yeri, otomobil kapıları artık güvenlik sorunlarından dolayı ileri teknoloji ile yapıldığından çilingir mesleği de teknolojik ustalık ile yapılan hizmet olmuştur.

  • Her marka aracınız için ihtiyacınız olduğu durumlarda sitesinde araç çilingir hizmetleri vermekteyiz.
  • Kaliteli ve Nitelikli bir Hizmet Vermekteyiz.
  • Uygun Fiyat ve Profesyonel Hizmet Sunan Çilingir.
  • 100% Müşteri Memnuniyeti.
DETAYLAR

Kilit ve Barel Çeşitlerimizin Görsellerini Aşağıda Görebilirsiniz.

"Alo Anahtar" Firmamız Her Türlü Otomobil, Ev ve Çelik Kasa Açılır ve Anahtar Yapılır.

"ALO ANAHTAR" Gaziantep'te Çilingir ve Anahtarcı Olarak


Her Türlü Anahtar, Kilit, Emniyet Sistemleri, Elektronik Kilit Sistemleri ve Bir Çok Konuda Destek Hizmetlerimizle Siz Müşterimizin Yanında Olmaya Devam Ediyoruz.