Profesyonel Hizmet

Profesyonel Çilingirlik sağlam kilitleri kırmadan kapıları açma mesleğidir. "Alo Anahtar" Gaziantep'te bütün merkez ilçelerine ve mahallelerine en geç 15 Dakika içerisinde hizmet verir.

7/24 Çilingir Servisi

Kapı Açma, Kasa Açma, Araba Kapısı Açma, Çelik Kapı Açma ve Diğer Tüm Kilitli Yerlerin Çilingirden Yardım Alarak Açma İşlemleri İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Acil Durumlar

Evinizin veya aracınızın anahtarını kaybettiğinizde, kapıda kaldığınızda, üzerinde kilit bulunan herhangi bir sistemi açamadığınızda bizi arayın size yardımcı olalım.


Alo Anahtar Çilingir Servisi

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! "Alo Anahtar" Çilingiri arayın, en geç 15 Dakika içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın. 24 saat 7 gün çilingirlik hizmeti sunulur. Profesyonel, motorlu servis elemanlarımız Gaziantepte her yerine en geç 15 Dakika içerisinde hizmet vererek sizleri kapıda kalmaktan kurtarır.

Sabahın altısında uyanıp, Gaziantepin bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda,evinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. "Alo Anahtar" Çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz evinize, ofisinize kavuşturalım. Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun "Alo Anahtar" Çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz "Alo Anahtar" Çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım. Bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. "Alo Anahtar" Çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım. "Alo Anahtar" Çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile Gaziantep'te en geç 15 Dakika içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Müşteri memnuniyeti için çalışan firmamız son sistem kilit sistemleri dışında yeni ve güvenliği arttırılmış olan ve müşterilerimize kullanım kolaylığı ve konfor sağlayan ürünleride bünyesinde bulundurmaktadır. Bu ürünlerin en başta geleni ve Gaziantepte yetkili servis ve satış bayiliğini yaptığımız Parmak İzli Kapı Kilit Sistemleri gelmektedir.

Bu ürünün dışında hırsızlara karşı alarm sistemi, kale kilit çeşitleri, hırsızların açamadığı kapı kilit koruma sistemleri, bina girişlerine kartlı geçiş göstergeç sistemleri, elektronik ve mekanik kilitler, kapı itici hidrolik yayları ve daha sayamadığımız birçok ürün sizlerin hizmetine sunulmuştur. Satış ve montajını yaptığımız ürünlerimizi aşağıda inceleyebilirsiniz.

Anahtarlarınızı ilk defa doğru şekilde çoğaltmak için anahtar kesme makinelerimizi günlük olarak kalibre ediyoruz. Anahtarın yalnızca işe yaramadığını ya da kullanılması çok zor olduğunu anlamak için yinelenen bir anahtar almanın sıkıntısını anlıyoruz.

Alo Anahtarcı ayrıca Lexus, BMW, Cadillac gibi otomotiv taşıtları için anahtar kesme hizmetleri de sunmaktadır. Mercedes, Mazda ve daha fazlası. Ayrıca, anahtarlık, garaj kapısı uzaktan kumandaları ve çok daha fazlasını programlıyoruz. Randevu almak veya teklif almak için bizi arayın - 0532 495 2217

Kaybolması, kırılması, çalınması ve çarpılması durumunda büyük sorun yaşatan kilit ve anahtar sistemleri tüm bu işlemlerin yapılamaması anlamına gelir. İşte bu gibi durumlarda ilk başvurulan yöntemse Alo Anahtar yöntemidir; kapı, kasa, oto fark etmeden hepsine aynı standartlarda kısa sürede çözüm bulan firmamız, Garanti Çilingir olarak sıradan çelik yada ahşap giriş kapılarının yanı sıra; dijital, şifreli ve elektronik aksamlı kapıları da aynı incelikle ve hızla açar.

Bunu yaparken deneyimli olduğu kadar güvenilir ve işine saygılı elemanlar kullanan, kilit sisteme en küçük zara dahi vermeyen firmamız, Şifreli olan dijital, elektronik gibi kasa çeşitlerine ayıca bakım hizmeti ve şifre yenileme fırsatı da suna bunu yaparken, tamamen hukuksal prosedürleri takip edip, hizmet talebinde bulunan kişinin buna yetkili olup olmadığını resmi belgelerle kanıtladıktan sonra işlemi yapar.