Profesyonel Hizmet

Profesyonel Çilingirlik sağlam kilitleri kırmadan kapıları açma mesleğidir. "Alo Anahtar" Gaziantep'te bütün merkez ilçelerine ve mahallelerine en geç 15 Dakika içerisinde hizmet verir.


24/7 Çilingir Servisi

Kapı Açma, Kasa Açma, Araba Kapısı Açma, Çelik Kapı Açma ve Diğer Tüm Kilitli Yerlerin Çilingirden Yardım Alarak Açma İşlemleri İçin Bizi Arayabilirsiniz.


Acil Durumlar

Evinizin veya aracınızın anahtarını kaybettiğinizde, kapıda kaldığınızda, üzerinde kilit bulunan herhangi bir sistemi açamadığınızda bizi arayın size yardımcı olalım.


Sıkça Sorulan Sorular

Evinizin size en yakın bağlantılı çilingir servisimize olan uzaklığına bağlı olarak 15- 30 dakika sürmektedir. Çilingir servislerimizin tamamı 24/7 mobil hizmet vermektedir.

Acil çilingir çağrısında bulunduğunuzda kilidinizin türünü bilmeniz gerekmiyor. Fakat olay geçmişi ve kapı hakkında kısaca bilgi vermeniz faydalı olabilir.

Çilingir size geldiğinde durumu değerlendirir ve size ihtiyacınız olan hizmeti bildirir. Geleneksel bir ev kapısını açmak, kilit türüne ve kaç kilidin kilitli olduğu durumuna bağlı olarak üç dakika ile 10 dakika arasında değişebilir.

Alo Anahtar 27 - Gaziantep Çilingir Servisleri çatısı altında hizmet veren bütün çilingirler işinin ehli ve usta personellerdir. Kapınız hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. Kapı kilitli ise, kilit türüne ve açarken kullanılan yönteme bağlı olarak kilidin değişmesi gerekebilir. Fakat endişe etmenize gerek yok. Her bir mobil çilingirimiz aracında yeni kilit sistemleri, silindirler vb. ihtiyacınız olan malzemeleri bulundurmaktadır. Kolayca yerine yenisini takacaktır. Servis sırasında takılan yeni malzemeler için indirim uygulanmaktadır. Yeni kilit çeşitleri ve fiyatlar için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.

Birkaç seçeneğiniz var, kilitlerimizi yeniden anahtarlamak veya anahtarların takılması için atölyemize getirebilir veya silindirleri değiştirebilirsiniz.

Çoğu durumda evet; Temel ilke, bir anahtar tüm kilitlere sığarsa, bu durumda, anahtarlar dönecek şekilde pimleri değiştirebiliriz. Farklı profillerin kilitleri varsa (anahtarın şekli) bazı kilitleri değiştirmeniz gerekebilir.

Çilingirler, mekanik ve elektronik güvenlik ürünlerini (anahtarlar, kilitler, kasalar ve ilgili donanım) kurar, servis, bakım ve onarımını yapar. Çilingirler son derece yetenekli ve bir çilingir olarak çalışmak için ticaret nitelikli ve lisanslı olması gerekiyor.

Son derece geniş bir anahtar yelpazemiz var; Oldukça eski bir tasarım olan anahtarlar için en modern transponder tipi anahtarlara kadar uzanır.

Tüm Gaziantep Bölgesinde

24 saat ev, araba, işyeri kapıları, çelik kasalar tecrübeli ve size en yakın elemanlarımız tarafından güvenle açılır.